Kaip išrinkti dovaną giminėms?

Jei nusprendėte Šv. Kalėdų proga pasveikinti net tik šeimą ar draugus, bet ir giminaičius, gali tekti pavargti, kol sugalvosite, ką išrinkti dovanų. Juk sveikindami pusbrolį negalite nepasveikinti jo žmonos; rinkdami dovaną trečios eilės tetai užmiršti jos vaikus, o kur dar uošviai, dėdės ir kiti jums svarbūs žmonės... Net jei ruošiatės sveikinti tik pačius artimiausius gimines, kalnas dovanų kainuos tikrai nemažai, ypač, jeigu jas dar reikės siųsti paštu toliau gyvenantiems giminaičiams. Tokiu atveju dovanų teikimas tampa toks pat malonus kaip ir apsilankymas pas stomatologą.

Laimei galima atrasti labai paprastų tokių problemų sprendimų.

Pirmiausia – dovanokite dovanas visai šeimai, vietoje to, kad kiekvienam pirktumėte atskirai.
Tai labai palengvina dovanų keitimąsi vienišiems ar poroms be vaikų, kurie dažnai priprka visiem dovanų daugiau nei gauna patys. Taip pat šeimyninės dovanos kur kas palengvina tokias dvejones kaip „ką nupirkti šeimos vyrui“ ir panašiai.

Antra – pasistenkite dovanoti ne daiktus, o įspūdžius. Tarkim, jei prisiminsite savo vaikystę, kokie atsiminimai užplūs pirmiausia? O gi apie tai, ką veikėte būdami vaikai, o ne apie tai, kokius daiktus turėjote. Tai gi – dovanokite savo atimiesiems tai, ką jie galėtų nuveikti: bilietus į meno ar sporto renginius, dovanų kuponus, abonentus į sporto klubą ar baseiną, muziejų, parodą, pramogų parkus ir pan. Dovanojant tokias dovanas sutaupysite ne tik įpakavimo popierių (išskyrus voką ir pašto ženklą) bet nereikės stovėti eilėse pašte norint tai išsiųsti. Kiti šimyninių dovanų pavyzdžiai – nuotraukų albumas, bet ne tuščias, o su nuotraukomis, kurių, jūsų manymu, ta šeima neturi, taip pat seni geri stalo žaidimai, kuriuos gali visa šeima žaisti kartu.

Juk nėra vertingesnės dovanos, už smagius prisiminimus!

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com
©2010 - 2018 KaleduSenelis.eu. Visos teisės saugomos.